איפה מתבצע הצילום?
 
צילום הריון או צילום משפחה יכולים להתבצע בביתכם ובחוץ או רק בביתכם או בחוץ. את פירוט החבילות ניתן לראות תחת לשונית "חבילות".
 
ניתן להצטלם בכל אזור בארץ.
מתי נהוג/מומלץ להצטלם?

צילומי משפחה: ניתן לעשות בכל שלב, ומומלץ אצל תינוקות לאחר שהם הסתגלו לישיבה.
צילומי הריון: בהריון מומלץ להצטלם בשבועות 30-34. בהריון תאומים ובשמירת הריון מומלץ להצטלם בשבועות 28-32.

במה שונה סגנון הצילום שלך?

 

לפני 5 שנים כשהתגלגלתי לצילומי הריון בעקבות בקשה של לקוחה, החלטתי שאני אציע חלופה לצילומי ההריון בסטודיו, שכבר התבססו והיו מוכרים. החלופה שיצרתי מתוך אופי אישי נוסטלגי וחיבה גדולה לאלבומי הילדות שלי היא צילומים בבית הלקוחות וצילומי הריון בטבע/בעיר, כשהמטרה שלי היא ליצור לכל זוג/משפחה אלבום אישי וייחודי להם, מהסביבה הטבעית. בעיני רוחי כיוונתי לכך שהאלבום יכלול את הרהיטים, הבגדים, החפצים ואפילו חיות המחמד.

 

כך נולד הרעיון לצלם הריון במראה הטבעי, ובסביבה הטבעית של המצולמים. אלבום שמייצג באופן הכי קרוב לתיעודי את המשפחה המתהווה...

 

משם המעבר לצילומי משפחה טבעיים בבית ובחוץ היה טבעי ומתבקש, בעיקר לאור בקשות מלקוחות צילום הריון.

 

 

מה הצילום דורש מאיתנו?

מכיוון שבמפגש צילום אחד אני ארצה ליצור לכם/ן אלבום כמה שיותר מגוון, הצילום ייארך  עד 3 שעות, תלוי בחבילה הנבחרת. ניתן להצטלם בבית ובחוץ וניתן להצטלם רק בחוץ - בכל מקום שתבחרו.

לאחר שתזמינו צילום ונקבע תאריך אני אשלח לכם/ן הוראות מפורטות הכוללות המלצות שלי לביגוד והכנת הבית.

אני/בעלי/שנינו/שתינו לא מרגישים/ות בנוח מול המצלמה. האם זאת בעיה?

 

אם אתם לא במקצוע שכולל הופעה מול מצלמה רוב הסיכויים שתרגישו לא בנוח מולה! גם אני לא מרגישה בנוח מול מצלמה ולכן אני יכולה להזדהות עם המבוכה שבמעמד הזה.

 

אני מבטיחה מנסיון של שנים וממפגשים רבים עם זוגות שהעלו את השאלה הזאת, שאחרי רבע שעה/עשרים דקות כבר תרגישו בנוח מול המצלמה. ובכלל, כנראה שתצאו מחוית הצילום אצלי יותר נינוחים לקראת מפגשים עתידיים עם המצלמה!

 

 

האם את עושה פוטושופ לתמונות?

אני אתחיל ואדגיש שסגנון הצילום הטבעי שלי גם ממשיך אל תוך העריכה והריטוש. הכוונה שלי היא ליצור תמונות כמה שיותר טבעיות ולכן העריכה והריטוש טבעיים גם כן.

עריכה - תיקוני בהירות/כהות/צבעים/קונטרסט, ללא תיקוני פנים וגוף.

ריטוש - תיקוני פנים/גוף עדינים והעלמת אובייקטים המפריעים לתמונה כגון כבלי חשמל, שקעי חשמל, לכלוכים, סדקים בקירות ועוד.
 

כל התמונות שתקבלו יעברו עריכה.

התמונות שתבחרו לריטוש (מספר התמונות לפי סוג החבילה שתבחרו) נשלחות לגרפיקאית המתמחה בריטושים.

* אין לצאת מנקודת הנחה שפוטושופ ייתקן הכל ולכן השאיפה היא ליצור תמונות יפות בפני עצמן ולא לסמוך על הריטוש.

בשלב הזה של ההיריון אין לי מגוון גדול של בגדים. איך נתמודד עם זה?

אני יודעת שבשבוע מתקדם מבחר הבגדים הולך ומצטמצם וזאת אכן שאלה שנשאלת כמעט ע"י כל לקוחה שפונה אליי. תאמיני או לא, כמעט כל המצולמות שבאתר שלי ובאלבומים שבפייסבוק העלו את אותה הבעיה ושאלו איך מתגברים על זה. והתמונות מדברות בפני עצמן!

 

לא צריך הרבה בגדים, צריך לעשות בחירה נכונה ולייצר שילובים שונים בעזרת אביזרים נלווים. מהנסיון, אני כבר לא מודאגת מהשאלה הזאת ואני יודעת שביחד אנחנו נמצא מספיק בגדים בארון שלך שיתאימו לצילומים!

 

כמה זה עולה ומה מקבלים?

 

ניתן לבחור מתוך כמה אפשרויות: צילום הריון/משפחה בבית, צילום הריון/משפחה בחוץ (צילום בטבע, צילום בעיר, בים וכו').
אפשר לראות את החבילות המוצעות, מה הן כוללות ועלותן ב
לשונית חבילות.

 

יש לנו ילדים נוספים וחתול/כלב שנשמח שיצטלמו גם כן. האם זה אפשרי?

צילום משפחה עם חיות המחמד הוא לא רק אפשרי אלא מומלץ! אנחנו מכוונים בדיוק לשם: תמונות משפחתיות שכוללות את כוווולם. אך יש לקחת בחשבון שלילדים יש גם רגעים בהם הם לא במצב רוח להצטלם ולעתים הכלב או החתול גם לא ממש משתפים פעולה. חשוב לשמור על נינוחות ולא להתרגש. אנחנו נבלה מספיק זמן ביחד כדי שלכולם תהיה הזדמנות להצטלם.

 

האם צילומי המשפחה/צילומי ההריון שלנו יפורסמו?

 

אני תמיד שמחה לפרסם את צילומי המשפחה/ההריון של המצולמים שלי, מכיוון שכל מפגש מביא איתו משהו שונה וחדש, בעקבות צילום בבתים שונים ובאתרים שונים. התמונות שקיבלתם בתום הצילום שייכות לכם, לשימושכם האישי ואיני מפרסמת אותן ללא אישורכם הפרטני. כל התמונות שמופיעות באתר ובדף הפייסבוק שלי אושרו לפרסום ע"י המצולמים.